Şero, CHP Genel Merkezine döndü!

Şero, CHP Genel Merkezine döndü!

CHP'nin emektar kedisi Şero'nun,  Ankara Kedi Hastanesi'ndeki tedavisi sona erdi. Yapılan kontrollerde sonuçların olumlu çıkması üzerine doktoru Tarkan Özçetin Şero'nun taburcu olacağı haberini ilk olarak dergimizle paylaştı. 

"Şero ilerlemiş yaşına rağmen oldukça iyi göründü" 

Şero'nun sağlık durumu hakkında açıklama yapan Ankara'daki Kedi Hastanesi'nin Başhekimi Dr. Tarkan Özçetin, "Şeromuzu taburcu ettik. Şuan gayet iyi. Genel merkeze geldiği için de oldukça moralli.  Belli periyotlarla  kontrollerimiz devam edecektir ama şu an ilerlemiş yaşına bağlı bazı kronik problemleri dışında hayati bir sorunu kalmadı. Şero'ya doğduğu, büyüdüğü, mutlu olduğu evinde yani genel merkezde tüm sevdikleri ile sağlıklı günler diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Özçetin, Şero'nun tedavi sürecinin nasıl ve hangi aşamalarda geçtiğine  yönelik sorumuza, "Şero'nun yaklaşık 15 yıldır doktorluğunu yapıyorum. Bu süreçte tüm hastane ekibimizle beraber onun hem sağlığına kavuşması hem de sağlığını koruması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık." yanıtını verdi.

Şero'nun son yaşadığı problemlerin tedavisi için 5 ayı aşkın bir süredir hastanede yattığını söyleyen Özçetin "Yakında 20 yaşına girecek olan Şero'yu taburcu etmenin mutluluğunu yaşıyoruz." diyerek sözlerine son verdi.

11/05/2024

Keditörün Önerisi

Kediler Ve Akan Sular

15.12.2022

Kediler için akan su güven verir. Akan taze suyu, minik dostlarımız lıkır lıkır içerler. ...

Yeni Yazarımız Emek Ekşi

16.10.2020

1997, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden bu temmuz ayında ...

Kediler Alemi

Kedi Burnunun Mükemmelliği

14.06.2023

Can dostlarımızın öpmelere doyamadığımız burunları, en önemli duyu organıdır. Zarif bir ...

Oyuna Davet

13.01.2023

Kabul edelim, kediler genellikle uykuya düşkünlükleriyle bilinirler. Köpeklere kıyasla enerji ...

Mestan - Hakan Kutluata

12.02.2021

Merhaba, Bu, Zarife annem! Soğuk bir kış gününde peşine düşen bir köpekten ...