YENİLER >

Kedilerle Yaşamanın 6 Güzel Yanı

Kedilerle Yaşamanın 6 Güzel Yanı

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli şey, bir kediye sahip değilsiniz, bir kedi ile birlikte yaşıyorsunuz. Ve bir kedi ile aynı evi paylaşmak her yönüyle oldukça keyifli!

Huzur

Kediler kendi doğaları gereği özellikle provoke edilmedikçe oldukça sakin, huzurlu ve dingin canlılardır. Bu halleriyle sizin de doğanıza aynı özellikleri katar ve barışçıl bir ortama katkıda bulunurlar. Siz de onların bu enerjisini sabit tutmak için sevdikleri mama ile beslemeyi unutmayın.

Sıcacık sevgi

Sevgi istedikleri ya da gösterdikleri an sizi dünyanın en mutlu insanı yaparlar. Kafalarını size dayar, vücutlarıyla size sürtünür, sevgi miyavlamalarıyla ortamı doldururlar.

İtaatsizliğin pozitif yanı

Kediler itaat etmezler. Fakat bu hiç de kötü bir şey değil. Bu sayede sürekli olarak size bağımlı değildirler ve sizin de kendinize ait zamanlar olmasını engellemezler. Yeter ki gerektirdiğince sevgi vermeyi bilin.

Asla yalnız olmazsınız

Tek başınıza da olsanız aslında artık asla yalnız değilsinizdir. Film izlerken kucağınızı boş bırakmazlar, uyurken ya da hastayken tüm vücut enerjileriyle sizi iyi hissettirmek için yanınızda olurlar ve ne zaman kendinizi üzgün hissetseniz sizi güldürecek bir şey yaparlar.

Alarm kurmaya son

Bir kediniz varsa asla sabahları alarma ihtiyaç duymazsınız. Evet belki tam olarak istediğiniz saatte uyandırılmazsınız ama muhtemelen bundan daha tatlı bir şekilde uyandırılamazsınız.

Onlardan öğrenilecek çok şey var

Onların vücut hareketlerinden esinlenerek yogaya merak sarabilir, dingin tavırlarını örnek alıp yaşam enerjinizi ona göre düzenleyebilirsiniz. Kedilerden öğrenecek çok şey var!

Keditörün Önerisi

Sarman Kediler

06.11.2021

Tüm sarman kediler tekir ve erkek midir? Sarman kediler hakkında merak edilen tüm soruları ...

Kedilere Layık Unvanlar

02.10.2021

Kediler cins ve karakter özellikleri bakımından birbirlerinden farklı canlılardır. Her ...

Kedim Neden Isırıyor?

06.07.2021

Kediler bazen ısırma eğilimi gösterebilir. Kediciler iyi bildiği gibi bir anda koşup ...

Kediler Alemi

Kedi Masajı

09.06.2021

Her zaman o size masaj yapacak değil.. Bu sefer sıra sizde! Bizce evcil dostunuz, küçük ...

Kediler İş Başında!

13.05.2021

ABD'nin Chicago şehrindeki fare istilası sorununu çözmek bir hayvan barınağındaki kediler ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER