YENİLER >

Akıllı Künye İle Kaybolmak Yok - Seda Tuncel

Akıllı Künye İle Kaybolmak Yok - Seda Tuncel

Bir kadın girişimci olan Senem Selimi, PatiTracker markasıyla; dijital, kolay ve etkili kimlik sistemi sunan ‘Akıllı Pet Künye’yi duyurdu.

Bu sistemle birlikte evcil hayvan sahiplerinin en büyük korkularından biri son buluyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz bir veritabanı sağlayacak olan platform, ekstra bir uygulama ya da abonelik ücreti de gerektirmiyor.

Tek yapmanız gereken akıllı pet künyeyi patili dostunuza takmak ve bilgilerini kaydetmek. Aşılarını, ameliyatlarını, alerjilerini ve aklınıza gelebilecek tüm bilgileri kaydedebildiğiniz bir sistem sağlayan PatiTracker, QR kodu ve çoğu akıllı telefonda bulunan NFC sistemi ile çalışıyor. Evcil hayvanınız kaybolduğunda telefonunuza QR kodlu, NFC özellikli PatiTracker QR kodunu okutmak, onu bulan kişinin sizin güncel iletişim bilgilerinize erişmesini kolaylaştırır. Dijital künyenin üzerindeki QR kod okutulduğunda, mevcut lokasyon bildirimi, otomatik olarak kayıtlı sahibine anında SMS ile bildirilir.

Ayrıca künye üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuzun kamerası ile tarandığında, sizin tarafınızdan izin verilen bilgiler yayınlanıyor. Kayıp evcil hayvanınızı bulan kişi ile iletişim kurmanızı sağlayan akıllı künyeler hakkında daha fazla bilgi için; www.patitracker.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Keditörün Önerisi

Kahin Kedi Achilles

12.06.2021

St Petersburg kentindeki ünlü Hermitage Müzesi'nin bahçesinde yaşayan kahin kedi Achilles, A ...

Kediler Alemi

Yeni Ev ve Kediler

22.07.2021

Mama kabının yerinin değişmesine dahi strese giren kediler, ev ortamı değiştirdiklerinde zor ...

Birman Kedisi

05.05.2021

Tüm dünyada özellikle Avrupa ülkelerinde herkes tarafından bilinen Birman Kedisi, ilk ...

Kahraman Kedi

17.04.2021

Yavru kediyken bir kutuda nehre atılan kedi, onu kurtaran ve evine alan sahibinin epilepsi ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER