YENİLER >

Kedi sevgisi paylaştıkça çoğalır – S. Tarkan Özçetin

Kedi sevgisi paylaştıkça çoğalır – S. Tarkan Özçetin

Yayın hayatına başlarken önemli bir ilkeyi amaç edinmiştik kendimize: Kedi dergisi değil Kedicilerin Dergisi olmak... Kedici dergimizin ilk sayısına gösterilen ilgi olağan üstüydü. Beklentilerimizin çok üstündeki bu olumlu tepki için, tüm kedicilere sonsuz teşekkürler. Dergimizin, başlangıçta sadece Ankaralı kedicilere hitap etmesini düşünmüştük. Ancak bunun ülkemizin diğer şehirlerindeki kedicilere haksızlık olacağına karar verdik ve ikinci sayımızın

Yay Sat aracılığı ile tüm Türkiye'ye dağıtılmasına karar verdik. Bunu yapmak, bizim için büyük özveri gerektiriyordu ancak dergimizi Türkiye'nin her yerinden, her yaştan, her meslekten kedicilerin buluşma yeri haline getirmek istiyoruz. Sayfalarını çevirdikçe, kedilerle ilgili farklı konularda bilgileri bulabileceğiniz, okudukça iyi vakit geçireceğiniz hem eğlenip hem de öğrenebileceğiniz bir dergi yaratmaya çalışıyoruz.

Kedici dergisi, siz kedicilerin katkıları ile daha da güçlenecek, büyüyecek ve her sayıda daha fazla kediciye ulaşacaktır. Bu sayıyı hazırlarken kedilerin, sadece evlerde beslenen minik yaratıklar olmadığına bir kez daha şahit olduk. Baleden edebiyata, sokaktan psikiyatri kliniklerine kadar kedi hayatımızın her yerin var ve var olmaya devam edecektir. Siz kediciler olarak, kedilerle ilgili aklınıza gelen her konuda bize yazın. İster uzmanlık alanınızla ister yaşadığınız yerle, isterseniz de kültür sanat etkinlikleri ilgili her konuda bizi haberdar edin. İkinci sayımızda dergimizin konu çeşitliliğini ve sayfa sayısını da arttırdık. Olabildiğince farklı başlıklar altında ve tabi ki kedilerle ilgili köşeler oluşturmaya çalışıyoruz. Şehirler ve kediler, kedi ve sanat, büyük kediler, yogacı kedi, ırklar, kedili mekanlar, okuyan kedi, yavru kedici bunlardan bazıları. Bizler, kedici dergisini çıkarırken elimizden geldiğince, tecrübelerimiz, bilgimiz ve aklımız yettiğince, kedilerle ilgili her şeyi okurlarımızla paylaşmak istiyoruz.

Dergimizdeki her şeyi kaynak kullanarak her yerde ve ortamda ve tüm kedicilerle paylaşabilirsiniz. Çünkü bilgi ve kedi sevgisi, paylaştıkça çoğalır.

Kedici sevgi ve saygılarımla…

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Kediler Kaç Kelime Anlar?

22.09.2021

Kediler ve kediciler arasında güçlü bir bağ vardır. Sürekli olarak kedinizle konuştuğunuzu ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER