İstanbul’da 20 Can Katledildi

İstanbul’da 20 Can Katledildi

Bahçeşehir’de bir sitenin bahçesinde, sakinlerce beslenen 20 can katledilmiş halde bulundu. Yaşananlara tepki gösteren site sakinleri, kedilerin bir site sakininin öldürdüğünü iddia etti.

İstanbul’un ortasında 20 masum canı katletti

Bayındırlık Konutları sakinlerinden bir şahıs 20 cana işkence ederek öldürdü. Kan donduran görüntüler ile dehşete kapılan site sakinleri polis ve belediye ekiplerine haber verdi. Ekipler inceleme yaparken kafası gövdesinden ayrılan bir kedinin parçaları daha önce beslendikleri kaplarda bulundu.

"İçimizden birisi"

Site sakinleri tedirginliklerini; “Bu olayı yapan kişi içimizden birisi. Kamera görüntülerine yakalanmıyor. Bugün o kediyi kesen yarın birimizin çocuğuna bir şey yapabilir. Bir şekilde çözüm bulunmasını istiyoruz” şeklinde aktardı.

“Bunu bir insanın yapabileceğini düşünmedik”

İHA’ya konuşan site sakinlerinden Elif Şener; “Sitede sürekli beslemesini yaptığımız 20 kadar kedinin bir komşumuz tarafından öldürüldüğünü gördük. İlk gördüğümüzde bunun bir insanın yapabildiğini düşünmedik. Köpeklerin yaptığını veya bir kaza olduğunu düşünürken kedilerin incelenmesi sonucunda işkence çektirilerek öldürüldükleri tespit edildi. Biz daha bu olayın şokunu atlatamazken, bir gün sonra bir kedinin kafasının gövdesinden ayrılarak taşındığını gördük. Burada yapılan şey canilikten başka bir şey değil. Bir an önce bulunmasını istiyoruz. Çünkü herkesin ve çocukların psikolojisi bozuldu. Biz bunları görünce çok üzüldük. Kediler yavru kediler, kendini koruyamıyorlar ve bu yapılanlar gündüz vakti yapılıyor. Nasıl olabilir böyle bir şey. Bunu yapan tam bir psikopat” ifadelerini kullandı.

25/05/2023

Keditörün Önerisi

Oyunun Kuralı Değişiyor!

07.01.2021

Bu haber kedilerle doğrudan ilgili değil. Ancak dolaylı yoldan da olsa onları ilgilendiriyor. ...

Smokin Kediler

04.11.2022

Smokin kediler siyah ve beyaz tüy rengine sahiptir. Aynı zamanda hırs ve bağımsızlık ...

Kediler Alemi

Kedilerde Yüksekten Düşme

12.08.2022

Özellikle bahar ve yaz aylarında, açık bırakılan pencere ve balkon kapıları kediler için ...

Kedilerde Kan Grubu

25.04.2023

Kedilerde tespit edilmiş üç ayrı kan grubu var. Tıpkı insanlarda olduğu gibi A, B, AB, ...

Kediniz Mutlu Mu?

25.03.2023

Kanada’da hayvan sağlığı teknolojisi şirketi Sylvester.ai, bir kedinin acı hissedip ...

Suçluluk Mu, Utanç Mı?

07.07.2023

Kediler büyüleyici canlılardır.  Bağımsız, zarif, yaramaz ve sevimlidirler. Bir kedi ...