YENİLER >

Yeni Yılda, Yeniden... - S. Tarkan Özçetin

Yeni Yılda, Yeniden... - S. Tarkan Özçetin

Kediler bir kez doğar, gururla yaşar ve bir daha asla ölmez.

Ne demek istediğimi uzun yıllar hayatını kedisi ile paylaşmış “eski kediciler” çok iyi anlayacaktır. Kedici Dergisi Ocak 2008’de doğdu, gururla 3 sayı çıkardı ama ölmedi, siz kedicilerden aldığı destekle ölmeyecekte. Sizlerden ayrı geçen zamanda dergi hep aklımızın bir köşesindeydi. Bu zaman zaman alevlenen kor gibiydi.

Dergimiz, araya uzun bir ayrılık girse de yayımlanmaya başlandığından bugüne kadar tüm kedicilerden yakın ilgi ve destek gördü. Bizler de siz kedicilerin sesi, soluğu, sözcüsü olmaya özen göstereceğiz. Dergimiz kedi severlerce paylaşıldıkça güzelleşecek, gelişecek ve büyüyecek. Yeni sayfalar, yeni bölümler ve yeni yazarlarla her geçen gün daha da güçleneceğiz. Her sayıda daha iyisini, daha güzelini yapmak için gayret gösterecek dergi yönetimimiz ve yayın ekibimiz yeni yıl da bu coşkuyla çalışmalarını sürdürecektir.

Yeni yılda daha önce yapmak istediklerimizi gerçekleştirecek uzun bir zamanımız var. Artık çok daha tecrübeliyiz. Ama her zaman söylediğimiz gibi amatör ruhumuz hiçbir zaman kaybolmayacak. Bir de şunu çok iyi anladık ki, Kedici Dergisini sadece kediciler anlıyor ve büyütüyorlar. Kedici olmayanlarla yollarımız ayrılıyor. Kedici dergisi ailesi olarak 2010 yılına girerken dergiyi sadece çıkaran değil artık büyüyen, rekabet eden ve gündem belirleyen bir rotamız olmasını amaçlıyoruz.

Siz Kedicilerle yeniden beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Kedici Sevgi ve Saygılarımla…

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Kedim Neden Isırıyor?

06.07.2021

Kediler bazen ısırma eğilimi gösterebilir. Kediciler iyi bildiği gibi bir anda koşup ...

Sadece Sevgi...

02.02.2021

Shafieva Svetlana Nikolaevna Kırgızistan’da yaşayan bir felinolog... Kırgızistan’daki ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER