YENİLER >

İlgi Çekmek İçin Ölü Taklidi Yapan Kedi: Lolly – Doğa Şimşek

İlgi Çekmek İçin Ölü Taklidi Yapan Kedi: Lolly – Doğa Şimşek

14 yaşındaki Lolly adlı kedi, ölü taklidi yapmak için evinin dışındaki yola uzanarak komşularını kandırmaya devam ediyor. Sahibi Lolly’nin bu tuhaf şakasıyla komşuları arasında ünlendiğini söylüyor.

Lolly’nin sahibi komşularına kedinin ölmediğini sadece onların ilgisini çekmek için ölü taklidi yaptığını sürekli hatırlatıyor.

Kedi Lolly, bir gözü kapalı ve dilini dışarı çıkararak yolda hareketsiz yatıyor ve sürücüleri trajik bir kaza sonucu öldüğünü düşünmeleri için kandırıyor.

İki çocuk annesi olan Lesley Southam, yaramaz kedisi Lolly’nin sadece bir miktar ilginin peşinde olduğunu söylüyor ve hatta Banbury'deki komşularını Lolly’nin davranışları hakkında uyarmak için posta kutularına gönderilecek bir broşür bile hazırladığını ekliyor.

47 yaşındaki Lesley Lolly için, "İnsanları ve onların ilgisini çekmeyi seviyor" diyor ve ekliyor, "Bilerek yola yatıyor ki insanlar onun öldüğünü sanıp onu kontrol etmeye gelsinler.”

“Semtte herkes Lolly’i tanır, tam anlamıyla bir ünlü.”

14 yaşındaki Lolly'nin bilinen tek şakası bu değil, çünkü sık sık yabancıların arabalarının içine atlıyor ve ofislere girerek sanki evindeymiş gibi kendini rahat ettiriyor.

Kedi Lolly’nin bu şakasını anlatmak için hazırlanmış olan broşürde, ölü taklidi yaptığı fotoğrafı var ve altında da “Merhaba, benim adım Lolly. En sevdiğim şey, insanlar ve yol kenarında ölmüş gibi davranmak. Aynı zamanda biraz yaşlı ve de düşüncesizim. Buradaki işletmeler ve veteriner hekimler sahibimi tanıyor. Ama eğer gerçekten endişeleniyorsanız annemi arayın. Ayrıca araçlara bindiğim de biliniyor,” yazıyor.

Sahibi Lesley, oluşturduğu bu broşürün altına Lolly için endişelenen kişilerin iletişime geçmesi için cep telefonu numarasını da ekledi.

Kaynak: Mirror.co

Keditörün Önerisi

Kedim Neden Mama İstiyor?

26.06.2021

Sizin de kediniz hep aç ve yemek yemek için miyav sesleriyle peşinizden ayrılmıyor mu? Gün ...

Hatay'da İnsanlık Yanıyor

10.10.2020

Hatay Yanıyor… Hatay’da sadece ormanlar değil, ormanlarda yaşayan canlılar , masum canlar ...

Kediler Alemi

Kedim Beni Seviyor Mu?

26.06.2021

Kedilerin cinsleri, karakterleri, fiziki yapıları birbirlerinden farklıdır. Kimi kediler çok ...

Tarihte İz Bırakan Kediler

25.04.2021

Kedilerin çok zeki olduğu aşikar. Ayrıca hayatı çok daha iyi bir hale de getiriyorlar. Bazen ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER