Havaalanında X-Ray’den Geçen Bavuldan Kedi Çıktı

Havaalanında X-Ray’den Geçen Bavuldan Kedi Çıktı

ABD’de, New York’tan Orlando’ya giden uçağa yüklenmek üzere güvenlik kontrolünden geçen bir bavuldan kedi çıktı. Hikaye baştan sona tuhaf, neyse ki mutlu sonla bitiyor.

16 Kasım’da New York JFK Havaalanı’dan Orlando Florida’ya giden uçağa binmek üzere güvenlik kontrolüne giren yolcunun bavulu x-ray cihazından geçerken içinde ‘kedi formunda’ bir şey olduğu fark edildi.

Görevliler bavulu açtı, içinden sapasağlam bir sarman çıktı. Kediye benzeyen şey, kedinin ta kendisiydi! Tuhaflıklar bununla da bitmedi.

Hemen bagajın sahibi bulundu, adı açıklanmayan erkek yolcudan bir açıklama yapması istendi. Yolcu da kedinin valizde olmasına şaşırdı ve kendisinin olmadığını söyledi. Yaptığı açıklama şöyleydi: ‘New York şehrinin Brooklyn bölgesinde misafir kaldığını evin kedisi haberi olmadan valizine girmişti.’

Seyahat ve Güvenlik Dairesi misafir kaldığı evin sahibi Alix’i (soyadı güvenlik sebebiyle açıklanmıyor) aradı ve teyit istedi. Alix de yolcuyu tanıdığını, ‘kedisini çalmadığından emin olduğunu’ söyledi ve Smells adı kedinin ‘kutulara, valizlere gizlice girip saklanma gibi bir huyu olduğunu’ ekledi.

26/11/2022

Keditörün Önerisi

'Arthur' Annesine Kavuştu

09.11.2020

İzmir depreminde zarar gören Egemen Apartmanı’nın ilk iki katı enkaz haline gelmişti. ...

Taptaze Su Ve Kediler!

15.06.2023

Kediler için taze su önemlidir. Bu durumda su şelalesi ya da su pınarı iyi bir fikir olabilir. ...

Kediler Alemi

Kedileri En Çok Ne Üzer?

31.01.2023

Kediler hassas duygulara sahip canlılardır. Onların da üzüldükleri olaylar gerçekleşebilir. ...

2 Kedi, 1 Evde

21.11.2022

Kedilerin sevimli olduğunu inkar etmek mümkün değil. Yumuşak, sevimli, enerji doludurlar. ...