YENİLER >

Hayattan Bıkmış Gibi Görünen Kedi: İndigo – Doğa Şimşek

17 yıl önce Hannah Ramswick-Fuller ve ailesi, komşularını yeni yavru kedileriyle oynamak için ziyaret etti. Ancak, tek misafir onlar değildi, aynı onlar gibi bu yeni yavruyla oynamak için uğrayan ve henüz birkaç aylık olan bir kedi daha vardı. Bir ev kedisi değildi, sadece biraz ilgi ve oyun istiyordu.

Küçük tüy yumağı hemen Hannah ve diğerleriyle arkadaş oldu. Hannah, sokak kedisi için “Kucağımıza atladı ve mırıldanmaya başladı”, dedi ve ekledi, “Neyse ki, komşularımızın o kadar çok kedisi vardı ki, onu evlat edinmemize izin verdiler, biz de hemen onu eve götürdük. Yavruyken oldukça canlı ve koyu gri bir kürkü vardı ve biz de ona Indigo adını vermeye karar verdik.”

İndigo hala Hannah ve onun ailesi ile birlikte yaşıyor ve onlardan hiç etkilenmiyormuş gibi görünse de ailesine ve hemen hemen herkese bayılıyor.

Hannah, “İndigo çok sosyal bir kedi, huysuz ve çarpıcı bakışlarına rağmen, çok sevimlidir ve insanlarını sever,” ifadelerini kullandı ve “O büyük bir kucak kedisi ve peluş oyuncaklarını alabilmesi için sabahları yüzümüze dokunarak bizi uyandırmayı seviyor. Bu bakımdan biraz prens gibidir” sözlerini ekledi.

İndigo'nun oldukça iyi anlaştığı başka bir kedi ve bir köpek arkadaşı var. Tabii ki onun sevilme zamanını bölmeye çalışmadıkları sürece.

İndigo'nun açık havayı ve yeni arkadaşlarla tanışmayı sevdiğini söyeleyen Hanah, “Hatta bazı komşular geceleri yatağında maceracaperest İndigo ile birçok kez karşılaştı. Neyse ki, komşularımız onun gece ziyaretlerinden hiç şikayetçi değiller,” dedi.

27 Temmuz'da Hannah, Twitter’da İndigo’nun birkaç fotoğrafını yayınladı ve aniden bir Twitter Kedisine dönüştü. “Artık bir internet şöhreti olduğu için onu birkaç yeni kedi oyuncağıyla şaşırttım”.

Hannah, İndigo için “Kuşkusuz garip bir görünüme sahip olsa da, nispeten sağlıklı ve uzun bir yaşam sürdü” diyor.

Kaynak: Bored Panda