Sevgililer Gününde Mama Desteği

Sevgililer Gününde Mama Desteği

iyzico, Sevgiler Günü’nde hediye edilen ancak daha sonra bakılamayarak sokağa terk edilen evcil hayvanlarla ilgili bir kampanya başlattı. Bu Sevgililer Günü’nde kalplerimiz sokak hayvanları için atsın diye Ahbap ile gerçekleştirilen iş birliği ile Türkiye genelindeki barınaklara mama bağışı yapılıyor…

Her yıl 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle yüzlerce evcil hayvan hediye olarak satın alınıyor ve sonra terk ediliyor. Perakende istatistiklerine göre, evcil hayvan sahiplerinin yaklaşık yüzde 3'ü evcil hayvanlarına Sevgililer Günü'nde sahip olmuş.

Her yıl Sevgililer Günü’nde yüzlerce evcil hayvan sevginin bir temsili olarak hediye ediliyor. Sonrasında ise bir bölümünün kaderi ne yazık ki bakılamayarak terk edilmek oluyor. Bu Sevgililer Günü’nde minik dostlarımızın hediye olarak alınmasının önüne geçmek isteyen iyzico, çiftlere istedikleri hediyeyi iyzico’nun güvenli alt yapısıyla satın alma fırsatı sunarken sokaktaki sevimli dostlarımızı da unutmadı.

Ahbap ile iş birliği gerçekleştiren iyzico, Sevgililer Günü’nde kalplerimizin sokak hayvanları için atmasını sağlıyor. iyzico güvencesiyle https://ahbap.org/iyiligekatil adresinden yapılacak bağışlar, Ahbap aracılığıyla Türkiye genelindeki hayvan barınaklarına mama olarak gönderilecek. iyzico, 1 ton mama bağışlayarak kampanyanın startını verdi.

14/02/2022

Keditörün Önerisi

Kediler Neden Kusar?

28.04.2023

Kediler, vücutları ve ruhları kadar naif ve hassas bir sindirim sistemine sahiptirler. Sık sık ...

Kediler Alemi

İyi Cüceler Cafe

03.07.2020

Kitaplar, oyunlar, oyuncaklar çocukların olduğu kadar bizim de birer parçamız... Bu ...

Kediler Müzik Sever Mi?

08.12.2021

İnsanların büyük çoğunluğu gün içinde az ya da çok olsa da müzik dinlemektedir. Peki ...

Kediler Kıskanır Mı?

16.03.2023

Kediler, evde yaşayan insanların her birine farklı şekilde davranırlar. Evdeki insanları ...