Evcil Dostunuzun Dijital Dünyası: Petpost

Evcil Dostunuzun Dijital Dünyası: Petpost

Veteriner Hekim ve Köpek Davranış Eğitim Uzmanı Tarkan Özvardar tarafından oluşturulan PetPost uygulamasının beta testi başladı. Evcil dostlarımızla ilgili tüm konulardaki doğru bilgilere dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, mobil telefonunuzdan ulaşmanızı sağlayan uygulamada kediler ve köpeklerle ilgili genel bilgiler, beslenme, sağlık konularında makaleler ve bilgi notları, Tarkan Özvardar videoları, Türkiye’de bulunabilen ırklar hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu “Irklar Blogu” bulunuyor.

Uygulama içeriğinde size en uygun evcil dostunuzu bulmanıza yardımcı olacak testler, dostunuzu sahiplendikten sonra bilmeniz gereken genel bilgiler, beslenme, sağlık konularıyla ilgili makaleler ve bilgi notlarının bulunduğu Bilgi Blogu modülü; dostlarımızın sağlık bilgilerini takip edebileceğimiz ve rutin kontrollerini, bakımlarını, aşılarını ekleyebileceğimiz Sağlık Karnesi; tüm ırklarla ilgili spesifik bilgilere ve videolara erişebileceğimiz Irklar Bilgi Blogu gibi içerikler mevcut. Ayrıca içeriklerin tamamı Veteriner Hekim ve Köpek Davranış Eğitim Uzmanı Tarkan Özvardar tarafından sağlanıyor.

Uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemlerine uygun olarak geliştirildi. PetPost by Tarkan Özvardar, hayvanları seven ve ilgi duyan, onlarla ilgili yeni bilgilere ulaşmak isteyen herkesin akıllı telefonuna indirerek kullanabileceği ücretsiz bir uygulama. Ayrıca Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunuyor ve tüm ülkelerden erişime açık. Uygulamanın güncel versiyonuna Apple Store ve Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.

03/02/2022

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Senin Adın Ne?

21.06.2023

Umursamaz tavırları ile bilinen kediler ile yaşamış hemen herkes, seslendiğimizde kulak ...

GÜZEL TÜYLERİN SIRRI

31.07.2023

Sfenks ırkı kediler hariç diğer tüm kedi ırklarında az ya da çok miktarda bulunan tüyler, ...

SENİN PATİN HANGİSİ?

16.07.2023

SENİN PATİN HANGİSİ?Her kedinin pati rengi farklıdır. Peki bunu biliyor muydunuz?Biz ...

Kediler Ve Çocuklar

27.09.2021

Kediler harika dostlardır. Çocuklara sorumluluk ve evcil hayvan bakımı eğitimi vermede önemli ...