YENİLER >

Kimsesiz Kedileri Emziriyor

Kimsesiz Kedileri Emziriyor

Kendi yavrularını kaybeden Fındık isimli köpek, annesiz kalan kedileri emziriyor. Yavru kedilere adeta annelik yapan Fındık görenleri hayrete düşürüyor.

Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde kazada ölen kedinin yavrularına, kendi yavruları da ölen ‘Fındık’ adlı köpek sahip çıktı. Mahalleli tarafından beslenen Fındık bebeklerin başından bir an olsun ayrılmıyor. İnsanlara örnek olacak türden olan bu olay, mahallede yaşayanların da dikkatinden kaçmadı.

Mahalle sakini Erdal Büyükbaş “Bu kedi yavrularının annesine araba çarptı. Aynı zamanda köpeğin de yavruları öldü. Bu köpek kedileri sahiplendi. Bir haftadır emziriyor. İnsanların yapmadığını köpekler yapıyor, annelik yapıyor yani. Bir kedi, köpek dostluğu pekişti. Hem oynuyorlar, hem emziriyor. Gece de beraber yatıyorlar, bir yer yaptık. Köpeğimizin ismi Fındık. Fındık sağ olsun yavrulara bakıyor sahiplendi. Annelik yapıyor.” dedi.

Onları videoya alan bir diğer mahalleli Sevilay Büyükbaş “Kedi ile köpeğin dostluğunu görmemiştim. Köpek de kedileri çok güzel sahiplenmiş. İnsanların bile yapmadığını kedi köpek yapıyor. Çok güzel bir şey bence. Bu da maşallah hiç sesini çıkartmadan emziriyor. İlk defa böyle bir şeye tanıklık ediyorum” diye konuştu.

Keditörün Önerisi

Kedilerin Ruh Halleri

19.09.2021

Kediler davranışlarıyla ruh hallerini belli ederler. Kediler, çok çeşitli temel duygulara ...

Kediler Alemi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29.10.2021

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve sonsuz ...

Kedilere Kişilik Testi

26.10.2021

Amerika’da 45 hayvan barınağında uygulanmaya başlanan yeni bir uygulama sayesinde kedilerin ...

Barınaktan Evlat Edinmek

20.09.2021

Kimsesiz veya terk edilmiş dostlarımıza sıcak bir yuva açmak için barınakları ve sokakları ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER