YENİLER >

Kediniz Size Aşık Mı?

Kediniz Size Aşık Mı?

Kediler, özgür canlılardır; sadece canları istediğinde yanınıza gelip kendilerini sevdirirler. Tüm kediciler bilir ki, kimse bir kedinin sahibi olamaz. Ancak kediler, bizlere öyle bir sevgi ile bağlıdır ki aklımıza bu sorunun gelmesine engel olamayız. “Acaba kedim bana aşık mı?”

Kim demiş kediler aşık olmaz diye! Sadece ifade etme biçimleri farklıdır. Kediler size aşık olduğunu bazı hareketleriyle ifade ederler;

Sizi her fırsatta sizi yalar

Yüzünüz, eliniz, kolunuz onun için hiç fark etmez. Sizden bir parça olması kediniz için yeterlidir. Sizi yalar bunu her fırsatta yapar. Malum o size aşık, siz ona!

Sizinle konuşur

Gerekli gereksiz yerlerde, anlarda size seslenir. Bir şey anlatmaya çalıştığını fark edersiniz, mama kabına bakarsınız doludur suyu da vardır. Peki kedim bana ne anlatmak istiyor diye düşünür durursunuz. Oysaki o miyavlamalar “seni seviyorum!” demenin bir başka yoludur!

Alarm görevindedir

Her sabah aynı saatlerde, alarm kurmanıza gerek kalmaksızın, sizi uyandırır. Amacı hem biraz sevilmek hem de mama istemektir. Sizi seçmesinin nedeni size olan aşkıdır.

Küser

Size olan aşkını anlatmak için her şeyi yapıp da karşılık göremeyince doğal olarak küser, sizden uzaklaşır, kabuğuna çekilir. Bu konuda https://kedici.com.tr/post.php?pId=1374&ptype=blog kediler küser mi? Yazımıza bir göz atmanızı öneririz.

Uzun uzun yüzünüze bakar

Kediniz uzun uzun yüzünüze bakıp ardından birde göz kırpıyorsa öpücüğü kaptınız demektir. Çünkü bu davranış kedi öpücüğü anlamına gelmektedir.

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Kedilerde Hiperaktiflik

21.11.2021

Yerinde duramayan, oyun oynamaktan sıkılmayan çok hareketli bir kediniz mi var? Akşamları tv ...

Manx Kedisi - Orhan Yılmaz

11.03.2021

Manx Kedisi’nin anavatanı Man Adası’dır. Man Adası; İngiltere ile İrlanda arasındaki ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER