YENİLER >

Veteriner Hekimden Tavsiyeler “Bir Halk Sempozyumu”

Veteriner Hekimden Tavsiyeler “Bir Halk Sempozyumu”

Tam kapanma uygulamalarıyla evlerimize kapandık. İşte tam da bu zamanda vaktini iyi değerlendirmek isteyenler için bir önerimiz var. TuVECCA, “Veteriner Hekimden Tavsiyeler Bir Halk Sempozyumu” başlığıyla evcil hayvan sahiplerine tavsiyelerde bulunacak birçok alanında uzman ismi bir araya getiren bir sempozyum düzenliyor. Siz de hemen ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Biz kediciler yaşamımızı paylaştığımız evcil dostlarımızın sağlığını her şeyden çok önemsiyoruz. Veteriner hekimlere de düzenli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Ancak zehirlenme, kanama, trafik kazaları gibi acil durumlarda ne yapacağımızı bilmek ve ilk müdahaleyi doğru yapmak evcil dostlarımız için hayati önem taşıyor. Çünkü hepimizin bildiği gibi; “Acil Müdahale Hayat Kurtarır.”

Bu amaçla yola çıkan Acil Veteriner Hekimler Derneği kısa adıyla TuVECCA’nın düzenlediği, evcil dostlarımızın evdeki yaşamları, beslenmeleri, eğitimi gibi çok sık merak edilen konuların konuşulacağı bu sempozyuma tüm halk ücretsiz olarak katılabilecek.

6-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek “Veteriner Hekimden Tavsiyeler Bir Halk Sempozyumu” TuVECCA’nın sosyal medya hesaplarından ( Youtube, Instagram ve Facebook) canlı olarak izlenebilecek.

Detaylı bilgi için; www.tuveccahalksempozyumu.org

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER