YENİLER >

Böylesi Görülmedi ’Bir Mektup Ve Bir Kedi’

Böylesi Görülmedi ’Bir Mektup Ve Bir Kedi’

Bugüne kadar görülmemiş bir olay Kocaeli’nde yaşandı. Bir mektup ve bir kedi veteriner kliniği önünde bulundu. Polislerin ne yazık ki, bir bebek ve mektup bulduğu çok sık rastlanan bir durum olsa da, böylesi daha önce görülmemişti.

İzmit İlçesi Kadıköy Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir veteriner kliniği önünde taşıma çantasında bir kedi ve üzerinde bir mektup bulundu. Sabah saatlerinde kliniğe gelen görevliler şaşkınlığını gizleyemedi.

Mektupta yer alan cümleler şunlardı; "Adı Şila 26 Mayıs doğumlu 14 aylık. Ben hayatımın en büyük hatasını yapıp kedimi çiftleştirdim. 22 Mayıs’ta doğum yaptı. Doğumdan sonra erkek kedinin ailesi yavruları görmeye gelince, sakin yavrum saldırganlaşmaya başladı. Çocuklara, bize saldırmaya başladı. O günden beri çok uğraş verdik. Gitmediğimiz veteriner kalmadı. Bir türlü düzelmedi. Yetişkinlerden ziyade hep çocuklara saldırganlık gösterdi. Biz kedi tüccarı değiliz. Yavrularını sahiplendirdik. Ama anneleri için çalmadığımız kapı kalmadı. Ailecek bütün yaşamımız onunla beraber alt üst oldu. Sizler yardıma muhtaç hayvanları tedavi edip sahiplendiriyorsunuz. Ne olur onu da tedavi edin ve sahiplendirin. Sokakta yaşayamaz. Çocuklarım ondan o kadar çok korkuyor ki hayır fobilerinin oluşmasından korkuyorum. Ona güzel bir yuva bulun. Ne olur. Benim kızım önce Allah'a sonra size emanet"

Klinik görevlileri mektubu okuduktan sonra kediyi kliniğe aldılar.

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Karıncalar

29.08.2021

Çalışkanlıklarıyla nam salmış karıncalar, kendilerinin 10 katı ağırlığını nasıl ...

Manavgat’a Yardım Eli

30.07.2021

Manavgat yangın felaketine seyirci kalamayan Animallia Hayvan Hastanesi ekipleri bölgeye yardım ...

Saklı Kalmış Cennet

13.11.2020

Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan Kıbrıs Köyü Kanyonu, doğal güzelliğiyle büyülüyor. ...

Jyotish - Ferhan Yüksel

09.05.2020

Bizler, madde ve bilinç boyutlarında yani III. ve IV. Boyutlarda varlığımızı ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER