Kayıp kedi iki yıl sonra evine döndü

Kayıp kedi iki yıl sonra evine döndü

İki yıl önce kaybolan kedi, ailesine kavuştu.

İngiltere-Oxfordshire, Begbroke köyünden Sian Williams’ın kedisi Nev, Mayıs 2022'de kayboldu. Bu durumun, o zamanlar üç yaşında olan kedi Nev’in karakteri için alışılmadık bir durum olduğunu ifade eden Williams, "Onun geri döneceğinden asla umudumu kesmedim," dedi.

Williams, cuma günü evinin önündeki sokakta Nev'i gördüğünü ve "O olduğunu fark ettiğimde kalbimin hızla çarptığını," söyledi.

Nev'in kaybolduğu zamanı hatırlayan Williams şunları söyledi: "Çok perişandım ve kalbim kırılmıştı çünkü o benim ilk evcil hayvanımdı ve yanlış bir şey yapıp yapmadığımı sorguladım. Annem 2021'de beklenmedik bir şekilde vefat etti ve 2022'de büyükannemi kaybettim, bu hayatım üzerinde büyük bir etki yaptı. Nev kaybolduğunda, bir aile üyesini daha kaybettiğim için çok üzüldüm."

Kedisine kavuştuğu anı da anlatan kadın şunları söyledi: “Çöp kutusuna bir şey koymak için kapıyı açmıştım ve yaşadığım yerde sadece bir sokak lambası vardı, o yüzden oldukça karanlıktı. Kapımın önünden yaklaşık 20 adım ötede yerde yatan bir karartı gördüm ve bunun bir kedi olduğunu fark ettim. Davranışları tanıdıktı ve 'Nev, Nev' diye seslendim. Bana koşarak geldi ve miyavladı, kollarımı açıp ona sıkı bir şekilde sarıldım. Hayatımın en güzel anlarından bir tanesiydi.”

Kaynak: BCC

21/05/2024

Keditörün Önerisi

KEDİM SU KUSUYOR!

14.07.2023

KEDİM SU KUSUYOR! Kedilerin nadiren su kusması alışılmadık bir durum değildir, ancak ...

Marilyn - Ümit Manay

10.02.2021

Tam hatırlamıyorum ama onu gördüğümde on yedi yașlarındaydım. Yağmurlu bir günde ...

Kediler Alemi

Kediniz Size Aşık Mı?

24.10.2021

Kediler, özgür canlılardır; sadece canları istediğinde yanınıza gelip kendilerini ...

Kediniz Kaç Yaşında?

17.12.2022

Kedicilerin kedilerinin yaşlarını hesaplamak konusunda kafaları biraz karışık. Kedilerin ...