YENİLER >

Kediler ve Köpekler için Dizi ve Film Platformu – Doğa Şimşek

Kediler ve Köpekler için Dizi ve Film Platformu – Doğa Şimşek

Birçoğumuz kısmen de olsa dizi ve film platformlarının çoğuna bağımlıyız. Artık evcil hayvanlarınız da bağımlı olabilir. Hayvanlar için dizi, film ve içerikler artık Amazon Prime, Spotify ve Audible'da.

Bu kedi Opie ve kedi Karma hakkında bir hikaye. Çoğu günler, iki kedi, New York, Saratoga Springs'de yönetmen olan Aray Till'in evinde bir yatakta sarılarak uyuyorlar. Ancak, son zamanlarda, alt katta oturma odasında kuşların cıvıltılarıyla TV'de, tohumların üzerinde uçuşan alakargalar işleri karıştırdı.

Till, bunların hepsinin, kedigilleri eğlendirmek için yapılmış kuşları, sincapları ve diğer yaratıkları içeren bir video ve film kütüphanesi olan Amazon Prime'daki “kedi TV” sayesinde olduğunu söylüyor.

Eğlenenler sadece kedi Opie ve kedi Karma ile sınırlı kalmadığını Till şu sözlere açıklıyor, “Kayındıklarım yakın zamanda buradaydı ve kedi TV platformunu açtık,” ve ekliyor, “Bir çocuk, iki kedi ve beş yetişkin vardı. Günlük haberlerden güzel bir meditatif kopuş yaşadık.”

Evcil hayvan sahipleri uzun süredir aşırı aktif köpekleri ve sıkılmış yavru kedileri için klasik müzikten ve Animal Planet’ten yardım alıyordu.

Ancak, dizi ve film platformlarının çoğalmasıyla, tüylü yoldaşlarımız yüksek teknolojili eğlenceye geçti.

Geçen ay, Spotify kediler, köpekler ve müzikal eğimli sahipleri için yeni çalma listeleri açıkladı.  Sesli kitap servisi olan Audible, “köpeklere fısıldayan adam” olarak bilinen televizyon kişiliği Cesar Millan ile işbirliği yaparak yavrulara kitap önerdi. Ve Amazon Prime’ın yayınları, sincapların kavgaları ve geveze rakunlar ile, sahiplerinin kedilerinin ekranı perçinlemeleri sosyal medyada ön plana çıktı.

Sam Jacobs, 10 yaşındaki kedisi Billie için “Bir kuşla daha önce bu kadar ilgilendiğini hiç görmedim” diyor. Jacobs Instagram'da kedi TV'yi duyduktan sonra açtı ve Billie “mükemmel bir şekilde durdu, izledi, hiç kıpırdamadı”.

Kaynak: https://www.independent.co.uk/property/house-and-home/pets/features/amazon-prime-spotify-audible-entertainment-for-pets-a9329306.html

Keditörün Önerisi

Proboscis Maymunu​

22.10.2021

Birbirinden ilginç özellikleri ve burnuyla ilk bakışta bütün dikkati üzerine çeken ...

Kediler Alemi

Kediler Rüya Görür Mü?

11.07.2021

Kediler uyurken kuyruklarını sallaması, ayaklarında, patilerinde ve bıyıklarında ani ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER