YENİLER >

Çaldığı Eşyaları İpe Dizip, Tabela Astı: Kedim Bir Hırsız

Çaldığı Eşyaları İpe Dizip, Tabela Astı: Kedim Bir Hırsız

Sahibi Kate Felmet'in Esme ismini verdiği kedi, yaşadığı mahallede ne bulursa çalıyor! Eldivenden maskeye, mayodan kameraya kadar bulduğu her eşyayı kapan kedi için Kate, en sonunda bir tabela asmak zorunda kaldı. ''Kedim hırsız'' tabelası asan kadın komşularını bu şekilde uyarmaya başladı.

3 yaşındaki Esme ismi verilen sevimli kedi yaşadığı mahallede 'tehdit' oluşturuyor. Komşularının arka bahçelerinde, garajlarında dolaşmayı seven Esme, bulduğu her eşyayı çalarak sahibine götürüyor.

KAYBOLAN EŞYALARINI İPTEN ALIYORLAR

ABD'nin Oregon eyaletinde Esme isimli bir kediye sahip olan Kate Felmet, "kedim bir hırsız" tabelası astığımdan beri komşularım kaybolan kıyafetlerini nerede arayacaklarını biliyorlar. Bütün her şeyi bir çamaşır ipine asıyorum. Komşularım da bu ipten alıp gidiyor'' dedi.

Insider'a verdiği demeçte kedisinin, kleptomani yani çalma hastalığı olduğunu söyleyen Felmet, önceleri kedisinin dolaştığı eşyalarla kapı kapı dolaşıp özür dilediğini ancak kedinin zamanla çok hırsızlık vakası olduğu için bununla baş edemediğini söyledi.

Keditörün Önerisi

Kedi Masajı

09.06.2021

Her zaman o size masaj yapacak değil.. Bu sefer sıra sizde! Bizce evcil dostunuz, küçük ...

Kediler Alemi

Kedi Hali - Yeşim Uludağ

08.03.2021

Çimenler hep ıslaktı bu sabah. Patilerim yetmezmiş gibi göbeğimin tüyleri de ıslandı ama ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER