Çaldığı Eşyaları İpe Dizip, Tabela Astı: Kedim Bir Hırsız

Çaldığı Eşyaları İpe Dizip, Tabela Astı: Kedim Bir Hırsız

Sahibi Kate Felmet'in Esme ismini verdiği kedi, yaşadığı mahallede ne bulursa çalıyor! Eldivenden maskeye, mayodan kameraya kadar bulduğu her eşyayı kapan kedi için Kate, en sonunda bir tabela asmak zorunda kaldı. ''Kedim hırsız'' tabelası asan kadın komşularını bu şekilde uyarmaya başladı.

3 yaşındaki Esme ismi verilen sevimli kedi yaşadığı mahallede 'tehdit' oluşturuyor. Komşularının arka bahçelerinde, garajlarında dolaşmayı seven Esme, bulduğu her eşyayı çalarak sahibine götürüyor.

KAYBOLAN EŞYALARINI İPTEN ALIYORLAR

ABD'nin Oregon eyaletinde Esme isimli bir kediye sahip olan Kate Felmet, "kedim bir hırsız" tabelası astığımdan beri komşularım kaybolan kıyafetlerini nerede arayacaklarını biliyorlar. Bütün her şeyi bir çamaşır ipine asıyorum. Komşularım da bu ipten alıp gidiyor'' dedi.

Insider'a verdiği demeçte kedisinin, kleptomani yani çalma hastalığı olduğunu söyleyen Felmet, önceleri kedisinin dolaştığı eşyalarla kapı kapı dolaşıp özür dilediğini ancak kedinin zamanla çok hırsızlık vakası olduğu için bununla baş edemediğini söyledi.

17/06/2021

Keditörün Önerisi

Kedilere Kişilik Testi

27.05.2023

Amerika’da 45 hayvan barınağında uygulanmaya başlanan yeni bir uygulama sayesinde kedilerin ...

Kediler Alemi

Kedilerin Bir Günü

15.07.2022

Kedilerle günlerimiz dolu dolu geçiyor. Onların sevgisi, tatlılığı, komikliği bize mutluluk ...

Geveze - Tuğba Sancak

08.04.2021

İlayda, babasının tayini çıktığı için başka bir okula gitmek zorunda kaldı. Eski ...