Kedisini kaybeden nişanlısını affedemeyen kadın 1,3 milyonluk düğünü iptal etti

Kedisini kaybeden nişanlısını affedemeyen kadın 1,3 milyonluk düğünü iptal etti

Bir kadın, arabasını çizen kedisini parka bırakan nişanlısının "affedilemez" davranışı nedeniyle yaklaşık 1,3 milyon TL’ye mâl olan düğünlerini iptal etti.

26 yaşındaki kadın, yedi yıldır birlikte olduğu nişanlısının affedilemez davranışının ardından 1,3 milyon liralık düğünlerini iptal ettiğini ve bu kararından hiç pişmanlık duymadığını anlattı. İlişkileri boyunca bazı anlaşmazlıkların olduğunu ancak kedisine yapılan bu eylemi asla affedemeyeceğini belirtti.

Genç kadın, bir sabah alışverişe çıktığında nişanlısından “Kedini bıraktım” diye bir mesaj aldı. Kedisinin hasta olduğunu düşündü ve veteriner hekimde olup olmadığını sordu, cevap alamayınca paniğe kapılıp nişanlısını aradı. Nişanlısı arabasını tırmaladığı için kediyi evden yaklaşık 8 km uzakta, etrafta hiç ev olmayan bir parka bıraktığını söyledi.

“Nişanlım Tom, o sabah dışarı çıktığını ve arabasında bir çizik gördüğünü ve bunu kedimin yaptığını bildiğini söyledi. Ona nasıl bildiğini sordum. Kameralarda gördüğünü söyledi. Bana göstermesini istedim ve reddetti.”

Kedinin kendisi için çocuğu gibi olduğunu ve nişanlısının bu yaptığından sonra gözyaşlarına boğulduğunu, bir ay boyunca, her gün sabah 4'te nişanlısının kediyi bıraktığını söylediği yere gittiğini anlattı:

“Her gün kedimi bıraktığı yerde oturuyorum. Bir önceki gün giydiğim kıyafetleri getirip oraya bırakıyorum. Bölgedeki inşaat işçileriyle konuştum, parka yakın yaşayan insanlara telefon numaramı bıraktım ve hatta arkadaşlarım ve ailemle birlikte geniş bir alanı taradık. Her şeyi yaptım. Bir ay boyunca her sabah kedim için ağladım ama onu bulamadım. Benim böyle kötü bir insanla işim olamaz diyerek nişanlımdan ayrıldım ve düğünü iptal ettim. Kedimin gidişiyle kalbimde kolay kolay kapanmayacak bir yara açıldı.”

Kaynak: The Mirror

04/06/2024

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Kediler Neden Sürtünür?

26.01.2023

Kedilerin bazı hareketlerine ve ani davranış değişikliklerine alışmak biraz zordur. ...

Kedili Filmler

08.08.2021

Bugün 8 Ağustos Uluslararası Kedi Günü. Bizde sizler için bugün kedinizle izleyeceğiniz ...

Jyotish - Ferhan Yüksel

09.05.2020

Bizler, madde ve bilinç boyutlarında yani III. ve IV. Boyutlarda varlığımızı ...

Kedi

04.11.2021

Çoğu memeli canlılar gibi insanlar ve kediler temelde aynı organlara sahiptir. Ancak elbette ...

İran’da Kedi Müzesi

29.04.2022

İran'ın başkenti Tahran'da farklı cinsteki kedilere ev sahipliği yapan kedi müzesi, ...