YENİLER >

Türkiye’nin İlk Hayvan Hastaneleri Derneği Kuruldu

Türkiye’nin İlk Hayvan Hastaneleri Derneği Kuruldu

Yıllar içerisinde oluşan bilgi birikimini ve tecrübeyi daha ileri seviyelere taşıma düşüncesinden yola çıkarak kurulan Özel Hayvan Hastaneleri Derneği (OHHAD) Türkiye’deki 43 hayvan hastanesinin tamamını çatısı altında bulunduruyor.

Tüm hayvanseverlere ve evcil dostlarımıza en yüksek standartlarda, kaliteli sağlık hizmeti sunabilen; üst düzey temel, klinik araştırmalar ile ulusal ve uluslararası bilim dünyasına katkıda bulunacak hayvan hastaneleri olmayı hedefleyen Özel Hayvan Hastaneleri Derneği, ayrıca toplumun hayvan hastanelerinden beklentilerini en üst seviyede karşılamayı ilke ediniyor.

OHHAD Kurucu Başkanı Dr. Tarkan Özçetin; “Özel Hayvan Hastaneleri Derneği ülkemizde yıllardan beri üst düzeyde hayvan sağlığı hizmeti vermekte olan hayvan hastanelerinin kurduğu bir dernektir. Hastanelerimiz bu hizmeti en iyi şekilde verebilme gayreti ile yıllar içerisinde birçok konuda bilgi birikimi sağlamıştır. Özel Hayvan Hastaneleri Derneği kurma fikri yıllar içerisinde oluşan bu bilgi birikimini ve tecrübeyi daha ileri seviyelere taşıma düşüncesinden kaynaklanmıştır” diye belirtti.

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Kediler Gözleriyle Konuşur

03.08.2021

Kedilerin her hareketi bir mesaj, her hareketi bir olaydır. Onlar gözleriyle adeta konuşur, göz ...

Kedilere Kişilik Testi

14.06.2021

Amerika’da 45 hayvan barınağında uygulanmaya başlanan yeni bir uygulama sayesinde kedilerin ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER