Kedi Süperstar!

Kedi Süperstar!

Türk pop müziğinin Süperstar'ı olarak kabul edilen Ajda Pekkan önceki akşam Harbiye Açıkhava'da konser verdi. Kedi kadın kostümüyle sahne alan ünlü şarkıcının konser görüntüleri, kısa sürede sosyal medyaya düşerek gündem oldu.

Kariyerinin yanı sıra genç görünümüyle de sık sık gündeme gelen Pekkan, bu kez sahne kostümüyle konuşuldu.Ünlü şarkıcı, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle bir araya geldi. Pekkan, sahne için ise kedi kadın kostümü seçti.

Geçtiğimiz sayılarda kedici dergisine de röportaj veren Ajda Pekkan gerçek bir kedici ve hayvan sever. Pekkan; Kedici dergisine verdiği röportajda yöneltilen “Bir kedi olsaydınız nasıl bir kedi olurdunuz?” soruna ise şu şekilde cevap vermişti: Ajda Pekkan: “Aynen beni gördüğünüz gibi bir kedi olurdum. Bütün özellikleri bende var. Munis kedi olurdum. Hayatı güzel algılamayı, almayı seven bir kedi olurdum. Her zaman negatif olmamaya çalışırdım. Benim evimdeki hayvanlarım da öyle; hepsi birbirleriyle çok iyi geçinirler, hiç kimse kimseyle kavga etmez, davranış biçimleri çok düzgündür.”

Röportajın tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.Sosyal medyadan da kedi kadın kostümüne yorum yağan sanatçı sosyal medyayı ikiye böldü. Hayranlarından bir kısmı Ajda Pekkan’ın kedi kostümünü beğenirken bir kısmı ise güzel bulmadı… Sahne kostümü bizce çok yakışan Ajda Pekkan, son kostümü ile kedicilerin de gündeminde yer almayı başardı.

17/10/2023

Keditörün Önerisi

Kirli Derslere Katılıyor

19.10.2021

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki Hatice Özkan'ın, torununa doğum ...

Kediler Alemi

Maymunlar

30.08.2021

İnsanlar tarafından merak uyandıran ve büyük sevgi toplayan maymunlar, görünüşleri ...

Uyku - Dr. Tarkan Özçetin

06.01.2023

Tıpkı Fikret Kızılok’un şarkısındaki gibi: “Uyku kardeşim ver elini, usul usul damla ...

Kedilerde Duyu

03.03.2022

Kedilerin insanlara göre duyuları daha keskindir. Onlar avcılık yeteneklerini de bu duyu ...

CİNS KARA KEDİLER

18.09.2023

Siyah tüylü kedi cinsleri, hem mitlerin odağındalar hem de tarihin tozlu sayfalarında. Siyah ...

Manx Kedisi - Orhan Yılmaz

11.03.2021

Manx Kedisi’nin anavatanı Man Adası’dır. Man Adası; İngiltere ile İrlanda arasındaki ...