Kedisini kaybeden nişanlısını affedemeyen kadın 1,3 milyonluk düğünü iptal etti

Kedisini kaybeden nişanlısını affedemeyen kadın 1,3 milyonluk düğünü iptal etti

Bir kadın, arabasını çizen kedisini parka bırakan nişanlısının "affedilemez" davranışı nedeniyle yaklaşık 1,3 milyon TL’ye mâl olan düğünlerini iptal etti.

26 yaşındaki kadın, yedi yıldır birlikte olduğu nişanlısının affedilemez davranışının ardından 1,3 milyon liralık düğünlerini iptal ettiğini ve bu kararından hiç pişmanlık duymadığını anlattı. İlişkileri boyunca bazı anlaşmazlıkların olduğunu ancak kedisine yapılan bu eylemi asla affedemeyeceğini belirtti.

Genç kadın, bir sabah alışverişe çıktığında nişanlısından “Kedini bıraktım” diye bir mesaj aldı. Kedisinin hasta olduğunu düşündü ve veteriner hekimde olup olmadığını sordu, cevap alamayınca paniğe kapılıp nişanlısını aradı. Nişanlısı arabasını tırmaladığı için kediyi evden yaklaşık 8 km uzakta, etrafta hiç ev olmayan bir parka bıraktığını söyledi.

“Nişanlım Tom, o sabah dışarı çıktığını ve arabasında bir çizik gördüğünü ve bunu kedimin yaptığını bildiğini söyledi. Ona nasıl bildiğini sordum. Kameralarda gördüğünü söyledi. Bana göstermesini istedim ve reddetti.”

Kedinin kendisi için çocuğu gibi olduğunu ve nişanlısının bu yaptığından sonra gözyaşlarına boğulduğunu, bir ay boyunca, her gün sabah 4'te nişanlısının kediyi bıraktığını söylediği yere gittiğini anlattı:

“Her gün kedimi bıraktığı yerde oturuyorum. Bir önceki gün giydiğim kıyafetleri getirip oraya bırakıyorum. Bölgedeki inşaat işçileriyle konuştum, parka yakın yaşayan insanlara telefon numaramı bıraktım ve hatta arkadaşlarım ve ailemle birlikte geniş bir alanı taradık. Her şeyi yaptım. Bir ay boyunca her sabah kedim için ağladım ama onu bulamadım. Benim böyle kötü bir insanla işim olamaz diyerek nişanlımdan ayrıldım ve düğünü iptal ettim. Kedimin gidişiyle kalbimde kolay kolay kapanmayacak bir yara açıldı.”

Kaynak: The Mirror

04/06/2024

Keditörün Önerisi

En 'Kedici Ülkeler'

24.07.2021

World Atlas'ta yayınlanan bilimsel bir istatistikte, dünyada ki kedileri evcil hayvan olarak ...

Hatay'da İnsanlık Yanıyor

10.10.2020

Hatay Yanıyor… Hatay’da sadece ormanlar değil, ormanlarda yaşayan canlılar , masum canlar ...

Kediler Alemi