YENİLER >

Kediler Takipte: Kediniz Sizi Neden Takip Ediyor?

Kediler Takipte: Kediniz Sizi Neden Takip Ediyor?

Evlerimizi paylaştığımız kedilerimiz bizimle birlikte oda oda gezebiliyorlar. Peki bu takipçi ev arkadaşları bunu neden yapıyor?

Çok masum bir amaçla, yalnızca sizi çok sevdiği ve yakınınızda bulunmaktan keyif aldığı için de sizinle geliyor olabilir. Size yakın olmanın avantajlarından biri de fırsatını bulduğunda kendini sevdirmek.

Kediler bir şeyleri kaçırmayı hiç istemezler. Onsuz ne yapmak üzeresiniz? Belki oynaması için bir oyuncak getirebilir ya da saklanması için giysi dolabını aralık bırakıyor olabilirsiniz.

Bazı zamanlar sessizce takip etmektense sohbet ederek size eşlik edebilirler. Kediniz miyavlayarak sizle dolaşıyorsa değerli ebeveynlerinin ilgisinin her zaman kendinde olduğundan emin olmak, değilse de derhal ilginizi kazanmak için size eşlik etmek istiyor olabilir.

Ayrılmaz takipçinizin diğer sebebi de mama vaktinin gelip gelmediğini kontrol etmek, belki biraz sevimlilikle sizden bir ödül maması koparıp koparamayacağını görmek olabilir.

Evcil dostlarımız bizleri her ne sebeple takip ediyor olurlarsa olsunlar, eşlik etmelerinden büyük mutluluk duymadığınızı söyleyebilir misiniz?

Keditörün Önerisi

Kediler Alemi

Yeni Yazarımız Emek Ekşi

16.10.2020

1997, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden bu temmuz ayında ...

Jyotish - Ferhan Yüksel

09.05.2020

Bizler, madde ve bilinç boyutlarında yani III. ve IV. Boyutlarda varlığımızı ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER