Kediler İçin Mucizevi İcatlar

Kediler İçin Mucizevi İcatlar

Evde mucizevi işlem görecek, sizin ve kedinizin hayatını kolaylaştıracak birbirinden ilginç kedi icatları!

Zaman ayarlı mama kutusu

Özellikle çalışanlar uzun saatler kedisini evde yalnız bırakmak zorunda kalırlar. Dışarıda bulunduğunuz bu süre zarfında kedinize taze mama vermeniz gerekmektedir. Bu her zaman pekte mümkün değil. Eve gelip mama verip tekrar işe dönmek imkansız gibi gözükürken öyle bir şey icat edildi ki; zaman ayarlı mama kutusu! Zamanı ve miktarı siz belirleyeceksiniz, kediniz keyifle yiyecek.

Oyun Kulesi

Kedinizle oyun oynayıp onunla vakit geçirmeyi seviyorsunuz ancak bazen yapmanız gereken bir başka iş olabiliyor. İcat edilen mucizevi oyun kulesi sayesinde, kedinizin uzun saatler boyunca keyifli vakit geçirmesi mümkün.

Elektronik Lazer Aleti

Bu değişik alet sayesinde, farklı ölçülerde lazer boyutlarını ayarlayarak kedinizin eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Elinizde kullandığınız küçük lazer kalemlerinden farklı olarak bu alet, istediğiniz süre boyunca kendiliğinden çalışarak kedinizi meşgul eder. Ancak bizim Kedici Dergisi olarak sizlere önerimiz; kediler başarılı olamadıkları oyunlarda mutsuz olurlar. Lazeri yakalayamadıkları için yenilgi hissi yaşamalarına sebep olur. Biz lazer oyunlarını önermiyoruz.

Kalorifer ve Cam Yatakları

Kediler sıcağı seven canlılar kaloriferden çıkan ısıyla uyumaya bayılırlar. Kış aylarında onları sık sık kalorifer üzerine çıkmış halde görebilirsiniz. Bunun için icat edilen kalorifer kedi yataklarına kediniz bayılacak! Kediler aynı zamanda dışarıyı izlemeyi de severler. Özellikle yaz aylarında cam önünde hafif güneş vururken bir cam yatağı edinmeye ne dersiniz.

Masaj Aleti

İstediğiniz farklı güç seçenekleri ile ayarlayarak çalışır ve kedinizi masaj ile rahatlatır.

Manyetik Oyuncak

Hem elektrik kullanmıyor hem de hareketleri ile kedileri zevk içerisinde saatlerce oyalayabiliyor. Manyetik mıknatıslarla tasarlanmış bu mucizevi aleti isterseniz sehpanın, masanın altına monte ediyorsunuz. Kedinizin keyifle vakit geçirmesi için iyi bir icat.

Kedi Kamerası

Kedinizin bir gün boyunca ne yaptığını merak mı ediyorsunuz? Hayatı onun gözünden izlemeye ne dersiniz? Çok hafif ve kedinize kesinlikle ağırlık baskısı yapmayan kamera sayesinde tüm yaptıklarını öğrenebilirsiniz.

Lokasyonlu tasma

Boynuna asacağınız bu minik lokasyon gösteren alet sayesinde, kedinizle dışarı çıkabilir ve onun kaybolma riskinin önüne geçebilirsiniz. Telefonunuzla nereye saklandığını anında bulabilirsiniz.

Keditörün Önerisi

Köpeklerde Havlama

07.08.2021

Köpekler yavruyken, homurdanma ve sızlama gibi sesler çıkarır. Peki, köpekler ne zaman ...

Kediler Alemi

Kediler Bizi Seçer Mi?

16.01.2022

Kediler rahat ve özgür olmadıkları ortamda yaşamak istemezler. Bu sebeple kedinizin yanınıza ...

Kedim Neden Isırıyor?

18.12.2021

Kediler bazen ısırma eğilimi gösterebilir. Kediciler iyi bildiği gibi bir anda koşup ...

Baskınlık Problemleri

18.02.2021

Sosyal olarak dengeli bir evde kediler baskınlık ilişkileri geliştirirler. Eğer kediler ...

KEDİCİ AŞKINA ARA

EN YENİLER

TÜRKİYE'NİN KEDİ HASTANESİ

KEDİCİ FACEBOOK

KEDİCİ TWITTER