Kedim Ünlü Olmak İstiyor

Kedim Ünlü Olmak İstiyor

Kedinizin fotoğrafları, videolarıyla dolu bir galeriniz var biliyoruz! Kediciler, onun her anını yakalamayı bilirler. Bazen değişik gelen bir miyavlama sesi, bazen ise yaptığı bir hareketle ‘benim kedim bir başka!’ sözünü bütün kedicilerden duymuşsunuzdur. Kedinizin verdiği pozlarla, yaptığı hareketlerle ünlü olmak istediğini hiç düşündünüz mü?

Kediniz sırt üstü yatıp size göz kırpıyor veya bir anda öyle değişik miyavlama sesleri çıkarıyor ki bunu herkes görmeli diyorsunuz. Kedinizin ünlü olmak istiyor olabilir mi? Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz.

Öncelikle kedinizin en belirgin, değişik özelliklerini belirlemelisiniz. Tabi size göre her hareketi sıradışı, özel ve sevimli biliyoruz! Ancak onun karakterini en iyi siz biliyorsunuz. Ses tonu, miyavlaması, hareketleri, görünüşü onu o yapan her şeyi belirleyin! Siz ve kediniz hazır olduğunda doğru mecradan, doğru zaman da paylaşım yapabilirsiniz.

Sosyal mecralarda birçok ünlü kedi bulunuyor. Bunlar arasında en iyi bilinen örneklerden biri Grumpy Cat. Huysuz yüz ifadesi desek? Hemen yüzü aklınıza gelir. Sahibi Tabatha Bundesen, Grumpy Cat için ‘cüce bir kedi bu sebeple yüzü huysuz görünümünde’ diyor. Facebook'ta 9 milyonu aşkın seveni var. Yani o rekoru elinde tutan, ünlü bir kedi..

Sizde kedinizin ünlü olmasını isterseniz video ve fotoğrafları sadece galerinizde kalmaz onun en güzel hallerini paylaşabilirsiniz. Belki de evcil dostunuz ünlü bir film yıldızı olmaya aday olabilir.

29/06/2021

Keditörün Önerisi

Biraz Asabi Sadece, Biraz

16.06.2023

İnsanlarda olduğu gibi kedilerde duygu değişimleri yaşayabiliyor. Bu duygulardan biri de ...

Kediler Alemi

Kediler Neden Tırmalar?

03.06.2023

Kediler sadece kedicileri değil, evdeki eşyaları da sıklıkla tırmalar. Tırmalama, kediler ...